Zuletzt angesehen
GWRA
Werktisch Modell 900, B 750 x T 800 x H 825 mm
| Gewicht | 49 kg |
| Art.-Nr. | NC-10.03-900-1-B25-07.12 |
|---|
CHF 512.00
GWRA
Werktisch Modell 900, B 1250 x T 800 x H 825 mm
| Gewicht | 45 kg |
| Art.-Nr. | NC-10.03-900-1-B25-12.12 |
|---|
CHF 610.00
GWRA
Werktisch Modell 900, B 1500 x T 800 x H 825 mm
| Gewicht | 56 kg |
| Art.-Nr. | NC-10.03-900-3-B25-15.12 |
|---|
CHF 755.00
GWRA
Werktisch Modell 900, B 1500 x T 800 x H 825 mm
| Gewicht | 54 kg |
| Art.-Nr. | NC-10.03-900-3-L25-15.12 |
|---|
CHF 921.00
GWRA
Werktisch Modell 900, B 1500 x T 800 x H 825 mm
| Gewicht | 44 kg |
| Art.-Nr. | NC-10.03-900-1-M22-15.12 |
|---|
CHF 568.00
GWRA
Werktisch Modell 900, B 1500 x T 800 x H 825 mm
| Gewicht | 48 kg |
| Art.-Nr. | NC-10.03-900-1-F22-15.12 |
|---|
CHF 568.00
GWRA
Werktisch Modell 900, B 1500 x T 800 x H 825 mm
| Gewicht | 85 kg |
| Art.-Nr. | NC-10.03-900-6-ME28-15.12 |
|---|
CHF 971.00